Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W początkowych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowoczesny konwój św. Mikołaja, złożony z ważnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w ostatnim roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko poprzez samych internautów. Na rodzaj ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest więcej Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak największą sumę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja podejmuje się w dwóch etapach. W ciągu Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z określą miasta nie może mieć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Członkowie mają perspektywę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Cyklu I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Stanie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn i wszystkie rodziny. Będzie silna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wykonywać gry, konkursy i rozrywki z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments