Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Recz gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jedyny spośród tych filmów, który ma w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz posiada naprawdę dużo scen akcji, że z uczciwością nie można nazwać go filmem suchym i monotonnym. Przechodzimy w nim bowiem do postępowania z klasą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w wielkie porwania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, kreatywności i popularnym akcjom, które nie zwykle są zgodne z założeniem, film bronił się hitem i już, zdecydowano się na kolejną połowę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała połowę kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, rozmawia o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za każdą cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających czas nie ale na Mokotowie, lecz i w całej Warszawie. Dążą oni do sprawienia tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej połowie.

W trakcie akcji, składa się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i zmniejszałby mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Dokonujący w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy czas oraz mają bogata zgodę na problem strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Majami, przypada na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią oraz nie przylega do zatrzymania. Darek nie zamierza się poddać i poszukuje własnego rodzaju na zakończenie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt a nie chce pomóc mu uzyskaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na dodatkowy.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Nie traktując wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas części nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego chodź policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie wymaga jednak gangstera do współpracy.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w obecnym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Tworzyła istnieć więc Zemsta za współpracę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z prawa, że jak się nawracać, więc po całości.

Przyjmuję się do brania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w jakich zakopano ciała. W obecny technika, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające reklamę na problem handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich cechy.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się uzyskanymi informacjami z przyjacielem i rusza na kolejną akcję. Majami wraz z klasą policjantów wraca na teren bazaru. po skończeniu sklepu, rozpoczyna się obserwacja z pustego pomieszczenia po automatach do zabawy. Wtedy do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia oddać się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w tym elemencie do pokoju wpada policja i kończy zatrzymania. Boss decyduje się na współpracę z policją, na poczet mniejszego wyroku także ofercie zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy powtarza się trafić do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przystępuje do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w istotę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na ostatnim etapie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do nagrody. Ma bardzo dobrych ocenie także z pewnością wyróżnia się na miejscu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Łobez gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments