Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W poprzednim jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż efekt tego meczu mógł stanowić cenniejszy. Goście przez prawie całą drugą połowę występowali w 10., oraz jeszcze rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wagę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara to piąta wygrana Kotwicy z poziomu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był zadowolony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, że w zabawie jego świata brakowało skuteczności. – Już do przerwy winno stanowić trzy do zera, a potem grałoby nam się łatwiej. Pracujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że posiadamy te trzy cele i dalej istniejemy w atrakcji. Mamy obecnie trzy miesiące, żeby odpowiednio przygotować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy jednakże w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie także posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments