Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O wszystkich zaginionych stawiali na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., przecież to szybko płynie z wyjątek procesowych i i na to polecaliby już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, jeżeli nie wysłane smsy. – Inna taka informacja, iż ma dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę leciałam to sama się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Toż stanowiła ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się już na poważnie, pod kątem morderstwa, pokazało się, iż ta relację była wolny sensu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, też do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, oddało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo bezpośrednio w jakich formach do tej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wygląda na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, skoro je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupował lokal z pełnym wyposażeniem, i nawet z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki i nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród ostatnim zapewne tworzyć Mariusz G. Tyle, iż nie istniałoby toż takie proste. Jego cześć w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, zatem nie pasowało. Co ciekawe, potem wykaże się, że Aneta D. przez każdy czas spotykała się z Mariuszem G., natomiast jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został zamknięty na dwa dni przed naszym ślubem z różną kobietą). Widziały ich oraz drugie osoby. Mieszkanie, która zamordowana kobieta była, było wynajmowane. Ona jedna stała w pozostałym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd same jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było obecnie wiadomo, że członkowie są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich jednych także jest wysoce skomplikowana. A ta sprawa tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podkreśla chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments