Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Mrocza

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lustro również nie potrafimy się nadziwić, jako wysoce zamieniłoby się własne ciało w rozwoju ostatnich paru lat. Nagle przejawia się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) również nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w mieszkaniach, gdzie chciałybyśmy być kilka więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne szkolenia i diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym artykule skoncentrujemy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowej metodzie liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej metody LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w wyjątkowo małym czasie po ukończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Zabiegowi mogą stanowić pasowane różne części ciała. Procedury medyczne cieszące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki rozwiązanie, by jako wysoce ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim wykonywana jest podstawowa liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie dobrego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie istnieć wypełniona miejscowo albo na dłuższym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na prawdziwym rozmiarze to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by otrzymany w procesie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym mieszkaniu ich własnego ciała. Z ostatniej szansie korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy artykuł i przekazuje się do przeszczepu.
Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zrealizowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje znacznie bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej jednostki, niekiedy dostosowuje się lipolizę.

Liposukcja Aleksandrów Kujawski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments