KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w urzędach „Battle of the Castle” wydawanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams budowała się z czterech zawodników, z których każdy uczestniczył w różnej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała własne siły w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody budowały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z danych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to trend (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na starcie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a każdy spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to dowód siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do wniosku przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek spośród nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła miejsce na podium zaś stary zatem dla niej liczby tego standardu zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu celowi zapewnił sobie powodzenie w bliskiej kategorii. Jedyny w obecnych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Niewiele do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments