Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową?

Endermologia Moryń zabiegi

Zachodniopomorskie

Zabiegi realizowane w klinikach urody często kojarzą się przede ludziom z redukowaniem różnych niedoskonałości skóry, np. zmarszczek czy innych objawów starzenia. Oddaje się jednak, iż w wielu gabinetach kosmetycznych odpowiedzialne są także kuracje, które umożliwiają w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz wymodelowaniu sylwetki.

Endermologia Tychowo zabiegi

A atutem takich metod jest również duża skuteczność, jak również bezinwazyjny przebieg terapii.

UltraSlim spalacz
UltraSlim spalacz

Już przy poszukiwaniu zabiegów wyszczuplających i modelujących warto odpowiedzieć sobie sytuację z tego, że takie diety nie powinny zastępować codziennej prac fizycznej i lekkostrawnej, możnej w witaminy diety. Dopiero połączenie wszystkich działań, jakie są atrakcyjne dla swego systemu, pozwala uzyskać ładne i stare rezultaty. Co dużo, jeżeli chce nam np. na spędzeniu zbędnych kilogramów przed okresem letnim, istotne będzie rozpoczęcie kuracji gabinetowej w właściwym czasie, czyli już zimą bądź wczesną wiosną. Wynika to z faktu, że stronę zabiegów wymaga ogromniejszej kwoty powtórzeń. Natomiast przy nowych metodach niezbędne okaże się m.in. zachowanie dłuższego odstępu czasowego pomiędzy kolejnymi wizytami.
Redukowanie tkanki tłuszczowej „na zimno”

Zobacz również Tabletki na odchudzanie

Od wielu lat prawdziwym hitem wśród zabiegów wyszczuplających jest kriolipoliza. W niniejszej diecie do rozbijania komórek tłuszczowych bierze się urządzenia, które zasysa fałd skóry w wybranej części ciała i schładza ten obszar nawet do kilkunastu stopni Celsjusza poniżej zera. Co ważne, aparatura stosowana do kriolipolizy nie narusza innych tkanek i narządów. Niska temperatura działa na cele tłuszczowe – zawiera ich podział i indywidualne wydalenie z organizmu. W ostatni metoda można z powodzeniem zredukować niedoskonałości ciała w znacznych obszarach, np. w ziemiach brzucha, talii, ud, pośladów, ramion czy pleców.

zobacz również cellactiv

Niemniej, w fakcie tego środku trzeba zachować około 45-dniowy odstęp pomiędzy kolejnymi wizytami. Ponadto, w trakcie stosowania kriolipolizy należy zwolnić z pozostałych terapii wyszczuplających. Wdrożenie dodatkowych metod gabinetowych mogłoby wtedy doprowadzić do zbytniego obciążenia organizmu.

Modelowanie sylwetki dzięki zjawisku kawitacji

Wielkim zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na bezinwazyjnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej, bawi się również kawitacja ultradźwiękowa. Ta technologia bywa też niekiedy nazywana liposukcją niechirurgiczną. W obecnym środku istotne jest skorzystanie aparatury, która emituje ultradźwięki o częstotliwości 40 kHz. To z zmian prowadzi do stworzenia zjawiska kawitacji i wytworzenia energii uszkadzającej komórki tłuszczowe. Co ciekawe, przeprowadzenie serii takich zabiegów osiągnie nie właśnie na wymodelowanie konkretnego regionu ciała, ale jeszcze na pobudzenie przemiany materii. Oprócz tego, kawitacja ultradźwiękowa prawdopodobnie stanowić z powodzeniem łączona z nowymi metodami gabinetowymi, np. endermologią LPG (masażem podciśnieniowym).

zobacz również pożyczka w 15 minut

Wyszczuplający masaż podciśnieniowy

Kolejną metodą gabinetową, która słynie także z bogatej skuteczności, jak również bezinwazyjnego działania, jest endermologia LPG. W obecnym przykładzie kosmetolog używa urządzenia z głowicą zaopatrzoną w elektronicznie sterowane rolki. Aparatura ta jest oraz do podciśnieniowego masażu wybranych części ciała, np. okolic ramion, brzucha, pośladków, ud, bryczesów czy nawet łydek.

Endermologia LPG że zostać spełniona nie tylko w końca usunięcia miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ta technologia sprawdza się także doskonale przy redukowaniu cellulitu, rozstępów i blizn. Co dużo, pełna terapia masażu podciśnieniowego zapewnia pobudzenie metabolizmu i poprawę krążenia natury oraz limfy. Trzeba jednak zostawiać sobie sytuację z tego, że endermologia LPG wymaga często ogromniejszej kwoty powtórzeń, niż inne formy gabinetowe. Wyraźnie zauważalne efekty robi się po minimum 10 zabiegach, i cała terapia potrafi się składać nawet z jakiś 20 wizyt w klinice urody.

Źródło z Jakie kuracje gabinetowe pomagają w walce z tkanką tłuszczową

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments