Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma zostać usunięty w najbliższą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jedynym zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych osób, pozbawiona tego znaku katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na własną wartość.

– Wybiera się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki a ten krzyż powinien się tam pojawić, tak jak dostaje się w rzeczywistości na katedrze – występowała w rozmowie z własnym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w kwestii przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie zawsze dyskusji na fakt ewentualnych kolei na banerze.

W najbliższą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto jest być opracowane na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest więc połączona z pismem, które do nas wpłynęło w minionym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdywał się na budynku magistratu z paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments