AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE BOGATA UZYSKAĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontrakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej funkcjonować będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Oraz od soboty, 14 marca autobusy poruszać się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym tymże rozkład drogi w dni robocze przestaje być prawi do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie również nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą czynne bez zmian.

z kolei biuro obsługi mężczyznę w siedzibie Firmy nie będzie uznawać interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed dojściem do Firmy Można je prowadzić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments